7701-2087-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać receptory znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Akupresurę trzeba zacząć od delikatnych muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na naciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest dobrym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie seksualne viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Dodaj komentarz