3249-4684-ico-wu.jpg

Łatwe? To do dzieła, a raczej do sypialni!

Chętka na seks zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest też od możliwości organizmu. levitra tanio
W następstwie tego poza zadbaniem o właściwą oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, jakie pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa odżywianie i wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości erekcji, nie istnieje też coś takiego jak zdrowa liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas mógłby wymienić kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie pysznego oraz wymyślnego dania; miło i sielankowo albo energicznie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na odprężenie się oraz bycie tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra

Dodaj komentarz