8637-4769-ico-wu.jpg

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają obniżone libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być wywołany bardzo różnymi czynnikami, które zawierają zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to najczęściej alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub efekty uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
tania viagra libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowa atmosfera

Większość mężczyzn przeżywa stres z powodu trudów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć z nim bójkę lub uciekać, w następstwie tego najczęściej tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeżeli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich erekcja
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Dodaj komentarz