2473-7059-ico-wu.jpg

Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu cialis bez recepty do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby otrzymać namacalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu w czasie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi wypocząć. Dlatego niezmiernie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój penis jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla silnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest bardzo ważny.

Dodaj komentarz