Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, nasycona purpura i połyskujące srebro oraz złoto to kolory najczęściej łączone z fetami. Stylizacja świąteczna również bywa utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną koronką. Pas i biodra akcentuje spektakularna baskinka, a dekolt wykrojony w wzór serca zwraca uwagę na biust. Sukienka jest erotyczna, choć nie odkrywa nazbyt wiele, a dzięki bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej fajne części nóg
Utrzymując się w klimacie choinkowych detali, jako dodatek zalecamy mocne zielone buty na obcasie wyhaftowane cekinami w jednakowym kolorze i wykończone efektowną wstążeczką – dzięki temu bez wątpienia zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do barw choinki oraz śnieżynek nawiązuje poza tym biżuteria.
etno-297x417
Polecamy zestaw łączący białe i zielone cyrkonie, składający się z okrągłych kolczyków i pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy popularnych, zielonych kamieni. Stylizacja okolicznościowa zawiera również drobną kopertówkę – w takim razie proponujemy czarne, skórzane puzderko ozdobione srebrnym, ażurowym wzorem. Dekorację w barwach choinki bezwzględnie musi uzupełnić karminowa pomadka oraz wyrazisty manikiur w jednakowym odcieniu albo tonacji metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wizytowe

Dodaj komentarz