2165-4006-ico-wu.jpg

Kamagra to rewolucyjny lek

Najczęściej wymieniany konkurent Viagry, tak o leku Kamagra powiadają nie tylko fachowcy z dziedziny farmaceutyki, ale również sami konsumenci. Kolejny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując kłopoty z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę Ajanata Pharma to lek pod kreacją tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W przypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi i intensyfikując popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny środek – obejmuje sprecyzowaną dawkę substancji czynnej, która zezwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie należy jej wykorzystywać przy kłopotach z sercem lub też układem krążenia. Kamagry nie wolno zażywać też z innymi lekami lub ewentualnie trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed przewidywanym stosunkiem. Adnotacja – alkohol oraz tłuste potrawy skutecznie obniżają skuteczność leku, w następstwie tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi składnikami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek można zażywać obojętnie od pory dnia – jednakże przerwy między przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry bądź też potliwość – to najczęstsze objawy. Wypada skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra działa do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie należytą erekcję i wykluczając kłopoty z przedwczesnym wytryskiem. Lek ten został dogłębnie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeśli w takim razie zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra efektywnie wyeliminuje trudności z erekcją. Uprzejmie zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie i każdego innego mężczyzny – specyfik jest już dostępny oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Dodaj komentarz