5243-4621-ico-wu.jpg

Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to zdarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny braku wzwodu mogą być różne, inne w przypadku facetów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód następuje w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Penis napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by można było odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym kłopocie z erekcją, kiedy komplikacja występuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Niżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i zmęczenie. W momencie, kiedy spędzamy większość dnia podczas pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani chęci na stosunek. Należy w takich przypadkach zadbać o niwelowanie momentów stresowych, odprężenie kamagra zel oraz właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z dużym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz